امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63805
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
سید حسین هاشمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ابلاغ سیاست‌ اقتصاد مقاومتی ...

سید حسین هاشمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ابلاغ سیاست‌ اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری اظهارداشت: ابلاغ سیاست اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، ریل‌گذاری دقیقی برای رسیدن به توسعه اقتصادی است.

استاندار تهران با بیان اینکه حماسه سیاسی در پای صندوق رأی و 22 بهمن شکل گرفت، افزود: توسعه اقتصادی با وجود این تحریم‌ها و فشارها کار بسیار سختی است؛ اما علی‌رغم تحریم‌ها و فشارهایی که بوده ما حرکت خوبی داشته‌ایم و چرخه اقتصاد هر چند به سختی اما پیش رفته است و کارگران و مدیران ارزشمند ما تلاش کرده‌اند کار را به پیش ببرند.

وی یادآور شد: برای اینکه بتوانیم در فضای جدید یک حرکت شتابان داشته و به اهداف چشم‌انداز 20 ساله نزدیک شویم ، همت بالایی می‌طلبد و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند راهگشا باشد.

هاشمی با بیان اینکه در اقتصاد مقاومتی اول باید به توان خود نگاه کنیم، یادآور شد: باید خوداتکائی را بالا برد و دانست که واردات بی‌رویه آسیب جدی به اقتصاد ایران زده است، از این رو نباید تجربه تلخ را دوباره تکرار کنیم و باعث شویم مجموعه اقتصاد به طرف رکود پیش رود.

استاندار تهران در پایان با تأکید بر اینکه سیاست اقتصاد مقاومتی به موقع از طرف مقام معظم رهبری ابلاغ شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم در عمل نیز شاهد باشیم هر سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه این سیاست‌ها را عملیاتی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها