امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6382
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 207
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ضد» در حالی سومین چاپ آن منتشر شد که در روزهای میانی نمایشگاه به چاپ ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ضد» در حالی سومین چاپ آن منتشر شد که در روزهای میانی نمایشگاه به چاپ دوم خود رسید؛ هم اکنون سومین چاپ این اثر توسط سوره مهر به زیور طبع آراسته شده است.

این اثر از نخستین روز عرضه آن در نمایشگاه همواره در صدر پرفروش های سوره مهر قرار داشته است. دفتر اشعار «ضد» چهارمین دفتر شعری فاضل نظری پس از «آن‌ها»، «گریه‌های امپراطور» و «اقلیت» است.

بازدید کنندگان از غرفه سوره مهر با خرید «ضد» همواره سوالات متفاوتی درباره «فیض بوک» تازه ترین اثر ناصر فیض می کنند و می پرسند چه زمان به نمایشگاه می آید.

براساس این گزارش، «گریه‌های امپراتور» به عنوان اولین مجموعه نظری، مجموعه 38 سروده از شاعر است. مجموعه غزل‌های «آن‌ها» هم که شامل 51 غزل است در نهمین دوره کتاب فصل که ویژه آثار منتشر شده در بهار 88 است در بخش شعر به عنوان اثر ممتاز و برتر معرفی شده است.

همچنین «اقلیت» شامل 38 سروده در یک دفتر از سه‌گانه شعری فاضل نظری است؛ مجموعه «ضد» قرار است در بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر در قطع رقعی و در شمارگان 2500نسخه منتشرشده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها