امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63832
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسن نمکدوست در چهارمین کنفرانس علمی سلامت روان و رسانه که با موضوع چالش‌های سلامت روان و غفلت همگانی برگزار شده ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسن نمکدوست در چهارمین کنفرانس علمی سلامت روان و رسانه که با موضوع چالش‌های سلامت روان و غفلت همگانی برگزار شده بود، گفت: مهمترین غفلت، غفلت جامعه نسبت به خودش است ما باید آیینه‌ای در مقابل جامعه باشیم.

وی افزود: رسانه‌ها همواره به موضوع سبک زندگی توجه داشته‌اند در موضوع سبک زندگی مسائل مربوط به سلامت وجود دارد. مأموریت کلی در حوزه رسانه‌ها این است که اصول کلی در زمینه چگونه نوشتن و بیان کردن پیگیری شود.

وی ادامه داد: ما روزنامه‌نگاران مختلفی داریم اما تخصص مربوط به آن حوزه را ندارند در خوش‌بینانه‌ترین حالت نسبت کسانی که پزشک هستند و کار رسانه می‌کنند به 1.5 میلیون نفر است که جوابگوی نیازهای جامعه در زمینه سلامت نیست.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت باسواد ما رو به فزونی است اما روزنامه‌نگارهایی که در این زمینه باشند کم است. آیا به جای اینکه روزنامه‌نگاران ما در حوزه خاصی تخصص داشته باشند می‌توانیم کاری کنیم تا در دانشکده‌های پزشکی چگونگی رفتار با رسانه‌ها آموزش داده شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها