امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63835
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خمام، حجت نجف‌زاده ظهر امروز در کنفرانس «سوانح و حوادث در کمین مردان ایرانی» به مناسبت هفته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خمام، حجت نجف‌زاده ظهر امروز در کنفرانس «سوانح و حوادث در کمین مردان ایرانی» به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایرانی در سالن همایش کانون شهید حق‌شناس خمام اظهار کرد: مردان بیشتر از زنان در معرض خطر هستند.

وی افزود: با توجه به نوع و مکان مشاغل مانند کار در معدن، مصرف سیگار، الکل، رفتارهای روحی و روانی در محیط کارگاهی می‌تواند خطرناک باشد و در سلامت مردان تاثیر بگذارد.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در ایران امید به زندگی در زنان دو سال بیشتر از مردان است، گفت: این مسئله نشان می‌دهد زنان نسبت به مردان در استرس و تهدید کمتری قرار دارند.

وی مراجعات مردان به پزشکان را نسبت به زنان کمتر دانست و تصریح کرد: به همین منظور یک روز در سال معاینات مردان رایگان است.

نجف‌زاده با بیان اینکه ایران جزو 10 کشور حادثه‌خیز شغلی در جهان است، خاطرنشان کرد: در جهان هر ساعت 40 نفر بر اثر حوادث شغلی جان خود را از دست می‌دهند.

وی توجه به سلامت جامعه را در داشتن جامعه‌ای پویا مهم دانست و تصریح کرد: در بحث اشتغال، کارگر و کارفرما هر دو با رعایت ایمنی سود می‌برند.

این مسئول با اشاره به بحران برف اخیر و نجات چند زن باردار در گیلان، به مورد مشابهی در روستای «تیسیه» خمام اشاره کرد که با دستور بخشدار راه این روستا در زمان مناسب بازگشایی و زن باردار به بیمارستان منتقل شد.

وی با بیان اینکه هر قدر در بحث بهداشت ورود کنیم و مشکلات را برداریم جامعه‌ای سالم‌تر خواهیم داشت، یادآور شد: با داشتن جامعه‌ای سالم، امید به زندگی افزایش پیدا می‌کند که در این زمینه همه با هم باید تلاش کنند.

نجف‌زاده به دکتر چمساز پزشک خیر خمامی اشاره کرد و متذکر شد: این پزشک خیر 6 دهه است که به کار طبابت در شهر خمام مشغول بوده و یکی از افتخارات گیلان و بخش خمام به شمار می‌رود.

انتهای پیام/2300/ی30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها