امروز : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 23
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6384
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، موسسه خانه کتاب به مناسبت پنجاهمین سالروز قیام 15 خرداد در کنار کتاب دو جلدی مجموعه مقالات ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، موسسه خانه کتاب به مناسبت پنجاهمین سالروز قیام 15 خرداد در کنار کتاب دو جلدی مجموعه مقالات علمی _ پژوهشی قیام پانزده خرداد تحت عنوان «مبدا نهضت»، کتاب «نامه نیمه خرداد» را با هدف آشنایی عموم مردم جامعه منتشر و در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به بازدیدکنندگان اهداء کرده است.

این کتاب دارای 6 فصل با عناوینی نظیر «کلیات»، «15 خرداد، پانزده خرداد آفرین»، «15 خرداد به روایت پانزده سند»، «15 خرداد در آئینه پانزده خاطره»، «15 خرداد در آئینه پانزده کتاب» و «15 خرداد پانزده محقق» است که توسط مجتبی سلطانی احمدی و رحیم نیکبخت میرکوهی نوشته و در 11 هزار نسخه با حمایت بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به چاپ رسیده است.

در بخشی از کتاب «نامه نیمه خرداد» درباره «15 خرداد 42 در کلام مقام معظم رهبری» می خوانیم: در کلام مقام معظم رهبری 15 خرداد از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و به عنوان پایه انقلاب اسلامی تبیین شده است. در واقع اهمیت 15 خرداد و تاثیرگذاری آن بر تحولات پس از آن به اندازه ای است که مقام معظم رهبری تعبیر «بزرگ ترین حادثه ... در قرن حاضر کشور» را درباره آن به کار می برند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار