امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63843
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ساعد رمضانعلی مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از انتشار کتاب «صفرها و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ساعد رمضانعلی مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از انتشار کتاب «صفرها و بیست‌ها» توسط این تشکل خبر داد و گفت: این کتاب با هدف معرفی مدرسه رفاه و توصیف حال و هوای روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و استقبال بی‌نظیر مردم از امام (ره) منتشر شده است.

در فرازی از این کتاب آمده است: پیشنهاد اولیه تأسیس مدرسه رفاه را هاشمی داد و بهشتی، رجایی و باهنر دور هم نشستند و به این نتیجه رسیدند که باید برای دخترهای مذهبی تهرانی کاری بکنند تمام برنامه‌های مدرسه حتی معلم‌هایش هم با پیگیری‌ها جور شده بود تا اینکه ......

رمضانعلی در ادامه افزود: رخساره ثابتی، نویسنده کتاب «صفر ها و بیست‌ها» باقلمی نرم و شیوا به روایت داستان‌های دوران انقلاب و مسائل و محدودیت‌هایی که دانش‌آموزان به خصوص دختران در زمان طاغوت با آن رو به رو بودند، پرداخته است.

وی خاطر نشان کرد: این کتاب شامل 58 صفحه است که با تیراژ 2000  نسخه توسط انتشارات قاف به چاپ رسیده است و توسط این اتحادیه به مسئولان انجمن‌های اسلامی مدارس سراسر کشور ارسال شده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها