امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63844
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
محمد اصغری در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، اظهار داشت:‌ این سامانه بارشی فردا از سمت آذربایجان غربی وارد ...

محمد اصغری در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، اظهار داشت:‌ این سامانه بارشی فردا از سمت آذربایجان غربی وارد کشور می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود از بعد از ظهر فردا آسمان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، زنجان و همدان برفی و بارانی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه بارش‌ها طی روز پنج‌شنبه خفیف‌تر می‌شود، گفت: علاوه بر مناطق مزبور طی روز پنج‌شنبه استان‌های مرکزی، قزوین، البرز، تهران، گیلان و مازندارن تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: بارش‌ها در شمال کردستان و جنوب آذربایجان غربی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود که در مناطق یاد‌شده شاهد 20 تا 30 میلی‌متر بارندگی باشیم.

اصغری همچنین با بیان اینکه طی روز جمعه شرایط جوی مزبور در مناطق مختلف کشور حاکم خواهد بود، ابراز داشت:‌ ناپایداری‌های جوی شنبه هفته آینده به نیمه شرقی کشور کشیده می‌شود که پیش‌بینی می‌شود با رگبار و رعد و برق همراه باشد.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی شنبه از کشور خارج می‌شود، بیان داشت:‌ این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم هفته آینده بارش‌ها بازهم در مناطق مختلف کشور آغاز شود.

اصغری با بیان اینکه پایتخت طی روز پنجشنبه بارانی می‌شود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که تا پایان اسفند ماه بارندگی‌ها به ویژه در نیمه شمالی کشور قابل ملاحظه باشد.

وی درباره تغییرات دمایی در کشور خاطرنشان کرد: دمای هوا طی روز‌های آینده روند افزایشی می‌یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها