امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63848
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی باقرزاده ظهر امروز در همایش علم‌آموزی و سبک زندگی دینی در خرم‌آباد گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی باقرزاده ظهر امروز در همایش علم‌آموزی و سبک زندگی دینی در خرم‌آباد گفت: شیرینی تعلیم و تربیت علم است و علم چیزی است که براساس آن خداوند ستایش می‌شود و به واسطه آن بهشت را به انسان اعطا می‌کند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: موضوع خواندن و نوشتن از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا میوه شیرین تعلیم و تربیت علم است.

وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: علم چیزی است که خداوند به واسطه آن بهشت را به انسان عطا می‌کند و سال‌هاست که با اختصاص بودجه برای تحقق این امر تلاش می‌شود و غربی‌ها همواره می‌خواهند با ایجاد موانع باعث جلوگیری از پیشروی علمی ایران شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: جمهوری اسلامی  ایران از لحاظ پیشرفت‌های علمی در رتبه 17 دنیا قرار دارد و سرعت بالایی در تولید دانش در سال‌های اخیر داشته است و این امر باعث نگرانی کشورهای غربی شده است.

طبق نتایج سرشماری سال 90 در گروه سنی شش سال و بالاتر 67 میلیون و 681 هزار نفر جمعیت در کشور وجود دارد که از این تعداد 57 میلیون و 361 هزار نفر باسواد هستند.

در ادامه این همایش به 10 نفر از برگزیده‌شدگان جوایزی  ویژه و به تمام  کسانی که مقاله به این همایش ارسال کرده بودند، جوایز عمومی اهدا شد.

انتهای پیام/2304/ی30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها