امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63849
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،منصور کتانباف ،با بیان اینکه منطقه 20 به‌ عنوان یکی از بهترین و پرکارترین مناطق در موضوع حمایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،منصور کتانباف ،با بیان اینکه منطقه 20 به‌ عنوان یکی از بهترین و پرکارترین مناطق در موضوع حمایت از زنان سرپرست خانوار شناخته شده است، گفت: با توجه به رویکرد شهردار تهران در خصوص تبدیل شهرداری به یک نهاد اجتماعی نه خدمات رسانی، مجموعه‌های مختلفی را در شهرداری منطقه 20 فعال کرده‌ایم که می‌توان به شهربانوها، مراکز مهارت آموزی کوثر و همچنین سراهای محلات که در بقیه مناطق هستند، اشاره کرد که این اماکن بر اساس نیاز منطقه، فعال‌سازی و تجهیز شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر حدود 400 نفر از زنان سرپرست خانوار در مراکز کوثر منطقه تحت پوشش هستند، تصریح کرد: در ابتدا احداث مکانی برای ایجاد مراکز کوثر از اولویت‌های هر منطقه شهرداری بود که باید ضمن دارا بودن شرایط مناسب به گونه‌ای انتخاب می‌شد که به محل زندگی زنان سرپرست خانوار نیز نزدیک باشد.

کتانباف درباره اینکه شهر ری با توجه به بافت منطقه نیاز فراوانی به احداث این مراکز و خدمات‌رسانی به زنان سرپرست خانوار دارد، ادامه داد: از این رو باید توجه بیشتری بر این مساله داشت به همین منظور در فکر ایجاد برنامه‌های جدید و احداث مراکز دیگری نیز هستیم.

شهردار منطقه 20 اضافه کرد: تا اواخر تابستان سال آینده هشتمین مرکز کوثر در منقطه 20 فعال خواهد شد و پیش‌بینی ما این است که بتوانیم حدود 150 زن سرپرست خانوار را در این مرکز تحت پوشش قرار دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار