امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6386
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 332
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای» نوشته «حسن روحانی» از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرکز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای» نوشته «حسن روحانی» از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرکز تحقیقات استراتژیک منتشر و در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روانه بازار نشر شد که از استقبال خوب بازدیدکنندگان برخوردار بوده است.

پرونده هسته ای ایران از اهم مسائلی است که واجد ابعاد مختلف سیاسی، علمی و امنیتی بوده و حوزه های مختلف را تحت تاثیر قرار داده و می دهد.

آگاهی و اطلاع دقیق از ابعاد گوناگون این پرونده نه تنها برای صاحب نظران و نخبگان، بلکه برای عموم افراد مفید و حائز اهمیت است. تلاش نگارنده در ارائه تصویری دقیق و صادقانه از تحولات و رویدادهای پرونده هسته ای در دوران تصدی خود، در جای جای کتاب مشهود است.

هدف واقعی نگارنده در پرداختن به موضوع هسته ای در پرداختن به موضوع هسته ای و ذکر تحولات آن در برهه مورد نظر، پیشگیری از قلب واقعیات ممانعت از تحریف تاریخ بوده است.

این کتاب اهمیت تخصص، آگاهی، غیرجناحی شدن مسایل کلان امنیت ملی و منطقی تر کردن فرآیندهای تصمیم گیری در حوزه سیاست خارجی را مورد توجه خاص قرار می دهد.

کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای» نوشته «حسن روحانی» دارای 1209 صفحه و قیمت 22000 تومان است که در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با 50 درصد تخفیف به بازدیدکنندگان ارائه می شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها