امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63903
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزای فارس به نقل از پایگاه خبری صوت المنامه، دادستانی کل بحرین امروز بار دیگر مدت حبس «مهدی علی جعفر شجاع» نوجوان یازده ساله بحرینی را تا ...

به گزارش خبرگزای فارس به نقل از پایگاه خبری صوت المنامه، دادستانی کل بحرین امروز بار دیگر مدت حبس «مهدی علی جعفر شجاع» نوجوان یازده ساله بحرینی را تا زمان تکمیل شدن تحقیقات به مدت یک هفته دیگر تمدید کرد.

دادستانی عمومی بحرین در 18 فوریه دستور داده بود تا این کودک به مدت یک هفته برای انجام تحقیقات بازداشت شود، که امروز باز این مدت تمدید شد.

جمعیت معارض الوفاق اعلام کرد: «با توجه به قانون شکنی‌هایی که دستگاه‌های امنیتی مرتکب آن می‌شوند و هیچ حدودی را نگه نمی‌دارند خانواده این نوجوان بحرینی نگرانی شدید خود را در مورد سرنوشت فرزند خود ابراز کرده‌اند.»

در همین رابطه بخش آزادی‌ها و حقوق بشر جمعیت الوفاق در مورد محروم کردن  زندانیان از خدمات بهداشتی به حکومت بحرین هشدار داده است و تاکید می‌کند که مسئولیت کامل سلامتی بازداشتی، «محمد عبد الله التاجر» بر عهده نظام بحرین است.التاجر از آگوست سال 2013 در زندان به سر می‌برد و نظام به صورت تعمدی از درمان این شهروند بحرینی خودداری می‌کند.

همچنان رسانه‌های بحرینی تاکید کرده‌اند که حال «عبد العزیز العبار» که بر اثر اصابت گلوله نیروهای نظام بحرین در بیمارستان به سر می‌برد، وخیم است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها