امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63919
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل طی سخنانی در جلسه غیر رسمی مجمع عمومی سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل طی سخنانی در جلسه غیر رسمی مجمع عمومی سازمان ملل به منظور بررسی اوضاع انسانی در سوریه، با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های برخی از کشورها از تروریسم در سوریه، تاکید کرد که برخی از دولت‌ها از موضوع «اوضاع انسانی» در سوریه برای گمراه ساختن افکار عمومی استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه میلیاردها دولار بر تروریسم در سوریه هزینه می‌شود، تأکید کرد که دولت دمشق آغوش خود را برای همه ابتکارها و گزینه‌ها به منظور حل بحرانن در سوریه، باز کرده است.

الجعفری با بیان اینکه  اجازه سوء استفاده از موضوع اوضاع انسانی به عنوان بهانه‌ای برای دخالت نظامی در سوریه را نمی‌دهیم،‌ اظهار داشت:‌ صدها تن از گروه‌های تروریستی، کاروان‌های امداد رسانی به شهروندان سوریه را هدف قرار می‌دهند... دولت سوریه برای پیشبرد برنامه‌های امداد رسانی بین‌المللی در سوریه، تسهیلاتی را ارائه داده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها