امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6392
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاید شناخت سره از ناسره در شرایطی که هر کسی با شیوه‌ها و شگردهای خاص ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاید شناخت سره از ناسره در شرایطی که هر کسی با شیوه‌ها و شگردهای خاص خود حقیقت را وارونه جلوه می‌کند، کمی سخت باشد، اما شناخت ترفندها و شگردهای مدعیان دروغین می تواند به ما در شناخت حقیقت کمک کند.

10 روز پیش مدعی دروغینی در استان گلستان پدید آمد که ادعای ارتباط با حضرات معصومین(ع) و شفای مریضان را می‌کرد، مادری با بچه بیمارش به این مدعی دروغین برای شفای فرزندش مراجعه می‌کند، این خانم مدعی به این مادر گفت: شما بروید و یک ساعت دیگر بیایید بچه‌تان را صحیح و سالم تحویل بگیرید!

مادر بعد از ساعتی به این خانم مراجعه کرد و در جستجوی فرزند خویش بود که این زن مدعی گفت: بچه‌ات نور شده و به آسمان رفته است!

مادر این بچه متحیر و در عین حال خوشحال که بچه‌اش شفا گرفته است، بعد از دقایقی به دنبال بچه‌اش می‌گردد، ولی هیچ اثری از این بچه در خانه این مدعی پیدا نمی‌کند، انگار بچه‌اش در حقیقت نور شده و به آسمان رفته است.

مادر این بچه با تماس به نیروی انتظامی و شکایت از این خانم مدعی، بچه‌اش را در رودخانه بیرون شهر پیدا می‌کند. به گزارش پزشکی قانونی این بچه معصوم بر اثر خفگی جان باخته است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها