امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63947
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، 29 اردیبهشت ماه و در جریان برگزاری نشست خبری دومین جشنواره «یاس تهران» با اعلام ناگهانی تعویق برگزاری این جشنواره همه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، 29 اردیبهشت ماه و در جریان برگزاری نشست خبری دومین جشنواره «یاس تهران» با اعلام ناگهانی تعویق برگزاری این جشنواره همه را غافلگیر کرد و بعد از نیز از سمت مدیرعاملی موسسه رسانه‌های تصویری استعفا داد تا عملا پرونده جشنواره‌ای که قرار بود دو ماه بعد و پس از ماه مبارک رمضان بسته شود تا به امروز نیمه باز باقی بماند و به نوعی این جشنواره در خواب زمستانی طولانی مدتی قرار داشته باشد.

اما از زمان معرفی حسین مسافر آستانه و استقرار کامل او بعد از پایان جشنواره فیلم فجر، مدیران موسسه مذاکرات را برای برگزاری این جشنواره آغاز کرده‌اند که طبق شنیده‌ها به توافقات کلی با مسولان سازمان سینمایی دست یافته‌اند و قرار است دومین جشنواره فیلم «یاس تهران» نیمه اول سال 93 برگزار شود.

البته از آنجائی که در بهار 93 ماه مبارک رمضان در پیش است به نظر می‌آید برگزاری جشنواره به فصل تابستان موکول شود و در روزهای آینده شاهد اعلام حکم دبیر این جشنواره از سوی رئیس سازمان سینمایی خواهیم بود و پس از آن نیز احکام مدیران اجرایی این جشنواره از سوی دبیر معرفی می‌شود.

براساس این گزارش، محمدرضا عباسیان مدیرعامل سابق موسسه رسانه‌های تصویری 29 اردیبهشت ماه در جریان نشست خبری جشنواره «یاس تهران» گفته بود:«جشنواره کار خود را آغاز کرده بود و تا کنون فیلم‌های زیادی به دبیرخانه رسیده است. همچنین در بخش بین‌الملل توانستیم فیلم‌های خوبی دریافت کنیم.

وی در عین حال از تعویق زمان برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: ما نمی‌توانستیم قبل از انتخابات جشنواره را برگزار کنیم، اما اکنون می‌بینیم اگر انتخابات به دور دوم کشیده شود‌، باید تا پس از هفتم تیرماه صبر کنیم و پس از آن هم ماه رمضان آغاز می‌شود. با بررسی‌ها و مشاوره‌هایی که انجام دادیم قرار شد برگزاری جشنواره فیلم یاس به زمان دیگری موکول شود که بعدا اعلام خواهد شد، اما قطعا این جشنواره بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود».

دومین جشنواره فیلم‌های ویدئویی «یاس تهران» قرار بود از تاریخ دوشنبه 10 تیرماه لغایت شنبه 15 تیرماه سال 92 برگزار شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها