امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63952
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 217
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با هزینه تولید پائینی تهیه خواهد شد. گفته می‌شود «هوا» با هزینه تولید 20 میلیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با هزینه تولید پائینی تهیه خواهد شد. گفته می‌شود «هوا» با هزینه تولید 20 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

قصه فیلم در زمانی اتفاق می‌افتدکه یک انفجار هسته ای بزرگ باعث تغییرات مهم جوی می‌شود و نفس کشیدن آدم‌ها را با مشکل زیادی روبرو می‌کند.

بخش مهمی از قصه «هوا» در محدوده زیرزمین رخ می‌دهد و دو کارگر صنعتی کاراکترهای اصلی آن هستند، که وظیفه مراقبت از یک بخش مهم زمین را به عهده دارند.

این دو وظیفه نوسازی جامعه و تاسیس دوباره آن را دارند و درحالی که وظیفه مهمی بر دوش دارند، باید با ترس و گناهان خود نیز رودررو شوند.

به نوشته سایت اینترنتی کامینگ سون، دجیمون هونسو بازیگر سیاه‌پوست سینما و نورمن ریدوس برای بازی در نقش‌های اصلی فیلم انتخاب شده‌اند.

کریس پاستو فیلم‌ساز تازه وارد سینما با «هوا» اولین کار بلند سینمایی‌اش را به عنوان کارگردان عرضه می‌کند. فیلم‌نامه فیلم را کریستین کانتامسا نوشته است.

رابرت کرکمن خالق و تهیه‌کننده مجموعه قدم‌زنی مردگان امر تولید هوا را با همکاری شرکت مستقل فیلم‌سازی اسکای باند اینترنتیمنت به عهده دارد.

بر اساس اخبار تایید نشده، فرانک دارابونت فیلم ساز سرشناس سینما که کارگردان قدم‌زنی مردگان است، به عنوان مشاور کارگردان با پروژه هوا همکاری خواهد داشت.

رابرت کرکمن تهیه‌کننده «هوا» گفته است این فیلم از نظر حال و هوا و روایت، هیچ شباهتی به «قدم‌زنی مردگان» نخواهد داشت.

کریس پاستو کارگردان «هوا» قبل از این در زمینه فیلم های کوتاه و تبلیغاتی تلویزیونی فعال بوده و به عنوان دستیار با فرانک دارابونت در « فدم زنی مردگان» کار کرده است.

دجیمون هونسو هم‌اکنون فیلم‌ «نامه‌های واتیکان» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم با حال و هوای دلهره‌آور و ترسناک خود، قصه یک نوار ویدئویی را تعریف می‌کند که می‌تواند دردسرهای زیادی برای واتیکان ایجاد کند.

آخرین فیلم این بازیگر روی پرده سینماها «ادعای چمدان» بود که درباره زن‌ میان سالی است که هنوز ازدواج نکرده و با دردسرهای زیادی در جمع خانواده و فامیل روبروست.

به گفته سازندگان «هوا»، کلید فیلم‌برداری آن اواخر فصل بهار زده می‌شود. این اکشن دلهره‌آور علمی تخیلی، برای نمایش عمومی در ژانویه سال 2015 آماده خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار