امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6396
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 133
محمدابراهیم معیری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی اکران این فیلم گفت: در یکی دو سال اخیر جهانگیر کوثری به عنوان تهیه‌کننده ...

محمدابراهیم معیری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی اکران این فیلم گفت: در یکی دو سال اخیر جهانگیر کوثری به عنوان تهیه‌کننده همواره در تلاش برای اکران فیلم بوده است و چندین بار نیز تا پای اکران رفتیم اما در نهایت  نمی‌دانم چرا «گلوگاه» اکران نشد، اما با توجه به اینکه پخش فیلم به حوزه هنری واگذار شده قرار است حوزه به زودی فیلم را اکران کند.

وی افزود: واقعا دلیل اینکه چرا «گلوگاه» در این مدت اکران نشده را نمی‌دانم در حالی که این فیلم همه شرایط لازم برای ارتباط با مخاطب را دارد و حرف‌های مناسبی در فیلم مطرح می‌شود و در واقع «گلوگاه» فیلمی به معنای واقعی کلمه، سینماست.

کارگردان «گلوگاه» تصریح کرد: ابتدا قرار بود در اکران دوم عید فیلم روی پرده برود اما براساس مذاکرات انجام شده قرار است حوزه هنری به زودی فیلم را اکران کند که شاید در اکران اول تابستان این اتفاق رخ دهد.

براساس این گزارش، «گلوگاه» داستان مردمی است که هیچ‌گاه آنها را ندیده‌ایم و همیشه در جاده‌ها از کنارشان به سادگی عبور کرده‌ایم و این عبوری است از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب...

در این فیلم هادی دیباجی، لادن مستوفی، کامران تفتی، سیامک اطلسی، علی اوسیوند، مرتضی مسجدجامعی، محسن نبوی، حبیب‌ مظفری، حسن مهمانی، ساقی زینتی، میرصلاح حسینی و ... بازی کرده‌اند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها