امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63970
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی هفته‌های قبل مایکل بی‌جردن و مایلز تلر هم برای بازی در این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی هفته‌های قبل مایکل بی‌جردن و مایلز تلر هم برای بازی در این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی انتخاب شده بودند.

جاش فرانک امر کارگردانی قسمت جدید این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی را به عهده دارد. تماشاگران سینما او را به خاطر کارگردانی اکشن تلخ و پرفروش «وقایع‌نگاری» می‌شناسند.

این فیلم‌ساز جوان، «چهار شگفت‌انگیز» جدید صنعت سینما را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از مارک فراست و دان پاین کارگردانی خواهد کرد.

کلید فیلم‌بردای این فیلم سی‌ویکم مارس(یعنی حدود یک ماه دیگر) زده می‌شود، و کار انتخاب بازیگران اصلی آن حدود دو ماه طول کشید.

در حالی که تهیه‌کنندگان فیلم، در کمپانی فوکس قرن بیستم می‌گفتند تا یک ماه اسامی بازیگران را به ا طلاع رسانه‌های گروهی می‌رسانند، ولی اهل فن می‌گفتند بعید می‌دانند چنین اتفاقی بیفتد.

به همین دلیل بود که تحلیل‌گران سینمایی عقیده داشتند کار فیلم‌برداری نسخه جدید «چهار شگفت‌انگیز» تا زودتر از ماه ژوئن شروع نخواهد شد.

بحث درباره زمان شروع کار فیلم‌بردای نسخه احیا شده این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی در شرایطی است که تاریخ نوزدهم ژوئن سال 2015 به عنوان زمان نمایش عمومی آن تعیین شده اسیت.

به نوشته سایت اینترنتیی پروداکشن ویلکلی، نسخه تازه «چهار شگفت‌انگیز» به معرفی دوباره چهار ابرقهرمان قصه خود می‌پردازد و ماجراجویی‌های تازه‌ای را (که تفاوت زیادی با قسمت‌های قبلی این مجموعه فیلم دارد) برایشان رقم می‌زند.

قصه فیلم درباره چهار دوست داشتند است که بر اتفاقی، صاحب قدرت‌هایی فرا طبیعی شده و به صورت ابرقهرمان در می‌آیند.

آن‌ها از قدرت‌های جدید خود برای مقابله و مبارزه با موجودات پر قدرتی استفاده می‌کنند که قصد صدمه زدن به کره زمین و ساکنان آن را دارند.

نسخه اصلی فیلم در سال 2005 توسط تیم استوری کارگردانی شد. کریس ایوانز، جسیکا آلبا، مایکل چیکلیس و جان گرافود در نقش 4 ابرقهرمان قصه بازی کردند.

فروش 155 میلیون دلاری فیلم در آمریکای شمالی، راه را برای تولید قسمت دوم در سال 2007فراهم کرد. ولی این فیلم، نتوانست موفقیت قسمت اول را تکرار کند و 121 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و کانادا فروش کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار