امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63973
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز سه شنبه ششم اسفند همزمان با برگزاری سالگرد تاسیس حوزه هنری کودک و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز سه شنبه ششم اسفند همزمان با برگزاری سالگرد تاسیس حوزه هنری کودک و نوجوان از برخی محصولات شکرستان نیز رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، در کنار رونمایی از سایت حوزه هنری کودک و نوجوان، از فرش، کمد، تخت، تقویم و سایر محصولات شکرستان برای اولین بار رونمایی صورت گرفت.

در این برنامه اعلام شد یک میلیون و 371 هزار و 474 جلد کتاب از دفاتر شکرستان تا به امروز به فروش رسیده که این آمار نشان از شکست رکوردها در این زمینه دارد و تصمیمات و تدابیر تولیدکنندگان ایرانی توانسته با همانندهای خارجی برابری و حتی آن را پشت سر بگذارد. 

در این مراسم کلیپی از زنده یاد امیرحسین فردی امیر ادبیات انقلاب و سخنان برخی از اعضای شورای نویسندگان مسجد جوادالائمه پخش شد.

اجرای این برنامه برعهده سید جواد هاشمی بود، در این برنامه فیلم کوتاهی حدودا دو دقیقه‌ای تهیه شده از سوی حوزه هنری کودک و نوجوان بخش دیگر مراسم بود که به توجهات کودکان و محبت آنان به دوستان اشاره می‌کرد و به گفته مدیر جوان حوزه هنری کودک و نوجوان از این دست فیلم‌ها در دست تولید است و در آینده پخش می‌شود. 

اما نکته جالبی که در مراسم جشن تولد یک سالگی حوزه هنری کودک و نوجوان از زبان رئیس این نهاد فرهنگی یعنی محمد سرشار مطرح شد کمی قابل تامل بود و آن اینکه؛ سرانه اعتبارات حوزه هنری کودکان و نوجوانان هزار تومان به ازای 19 کودک و نوجوان است‌،‌ این چراغ‌های قرمز را روشن می‌کند تا مسئولان امر کمی بیشتر به فکر باشند و مسئولان حوزه هنری کودک و نوجوان را یاری رسانند.

از نکات جالب این مراسم اجرای چند کودک بود که در راستای تبلیغ شکرستان روی سن آمده و با نشان دادن اعدادی به تعداد فروش این دفاتر اشاره کردند.

در این مراسم نادر قدیانی مدیر انتشارات قدیانی، جواد محقق، علی داوودی، حمیدرضا شاه آبادی، محمد حمزه‌زاده، فریبا توکلی، گیتی خامنه و تعدادی از هنرمندان و نویسندگان کودک و نوجوان حضور داشتند.

در پایان این مراسم کلیپی برای حاضران پخش و در پایان برخی محصولات شکرستان به مخاطبان اهدا شد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها