امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63980
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
مدیر طرح و برنامه شبکه دو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مصاحبه با هنرمندان و فیلمسازانی مانند ابراهیم حاتمی‌کیا، اشکان خطیبی، مینو ...

مدیر طرح و برنامه شبکه دو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مصاحبه با هنرمندان و فیلمسازانی مانند ابراهیم حاتمی‌کیا، اشکان خطیبی، مینو فرشچی، فرزاد مؤتمن و همچنین مروری بر فیلم‌های سال‌های گذشته از بخش‌های این ویژه برنامه هستند.

مهدی کریمی افزود: در این برنامه با مسئولین نهمین جشنواره فیلم‌های صد ثانیه‌ای درباره تاریخچه شکل گیری جشنواره صد، تعریف مشخص فیلمسازی با این ساختار و اجزا و خصوصیات آن گفت‌وگو خواهد شد.

وی تصریح کرد: از دیگر بخش‌های این برنامه می‌توان به پخش برخی آثار برگزیده نهمین جشنواره و پخش آثاری با موضوع سینما اخلاق و ارائه برخی توضیحات توسط تولیدکنندگان این آثار بخش دیگری از این ویژه برنامه است.

مدیر طرح و برنامه شبکه دو یادآور شد: شبکه دو از مدتی پیش به این ژانر مهم و تأثیرگذار توجه ویژه‌ای داشته و قاب دو در صد خود را به پخش فیلم‌های کوتاه صد ثانیه‌ای اختصاص داده است.

وی گفت: تا امروز متناسب با تعریف و مأموریت شبکه دو به عنوان شبکه کودک و خانواده و نیز مناسبت‌های ملی دینی بیش از  20 عنوان فیلم کوتاه برگزیده و منتخب در این قاب پخش شده است.

کریمی افزود: فیلم‌های برگزیده نهمین جشنواره فیلم صد ثانیه‌ای نیز بعد از پایان جشنواره در همین قاب دو در صد شبکه دو پخش می‌شود.

نهمین جشنواره فیلم‌های صد ثانیه‌ای با شعار سینمای اخلاق،  هفتم و هشتم اسفند برگزار می‌شود.

ویژه برنامه فیلم صد به سفارش گروه فرهنگ و تاریخ و هنر شبکه دو تهیه شده در 6 قسمت 15 دقیقه‌ای ساعت 7:15 صبح پخش خواهد شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار