امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63995
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم استقلال شب گذشته در ورزشگاه آزادی در اولین مسابقه از دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا به مصاف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم استقلال شب گذشته در ورزشگاه آزادی در اولین مسابقه از دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الشباب عربستان رفت و با شکست خانگی میدان را ترک کرد. این شکست بازتاب گسترده ای در رسانه‌های عربستانی به همراه داشت که در زیر به مهم‌ترین اخبار برخی رسانه‌های این کشور اشاره می‌کنیم.
 
*پایگاه خبری البلاد عربستان در گزارشی از بازی روز گذشته استقلال با تیم الشاب با اشاره به اینکه تیم عربستانی بردی با ارزش در تهران مقابل استقلال به دست آورد تاکید کرد که تیم الشاب مستحق این پیروزی بود.
 
 پایگاه خبری البلاد در ادامه با اشاره به بازی دیگر این گروه بین تیم های الریان و الجزیره نوشت تیم اماراتی با سه گل حریف قطری را شکست داد.
 
* روزنامه عکاظ هم در گزارشی از بازی دیروز با اشاره به اینکه پیروزی با ارزش نصیب تیم الشاب در تهران شد که شایسته آن بود، نوشت:الشباب کارستان کرد، در واقع در تهران کار را یکسره کرد.
 
* روزمانه الشرق عربستان هم در گزارشی از بازی دیروز با بیان اینکه در نیمه اول دو تیم بازی متعادلی را داشتند ولی در نیمه دوم تیم عربستانی توانست با گل بازیکن فلسطینی خود(الخلیلی) استقلال تهران را در آزادی مقهور خود کند.
 
 
*روزنامه الریاض عربستان هم در گزارشی نوشت که «اللیث» نشان داد متخصص شکست دادن تیم های ایرانی در آسیاست.
 
این روزنامه در ادامه مطلب خود چنین نوشت: الشباب از همان ابتدای نیمه اول برتری خود را نشان داد و با حمله‌ای کوبنده در دقیقه 48 نشان داد در نیمه دوم برای برد آمده است.

الریاض تاکید کرد که دیروز مهدی رحمتی با دو واکنش خوب خود مانع از شکست سنگین تر استقلال در آزادی شد.
 
*نشریه الیوم در گزارشی درباره بازی شب گذشته با تیتر «الشاب از روی استقلال پرید» نوشت: تیم عربستانی بازی بزرگ را با هدر دادن موقعیت های متعدد برد و از سد استقلال عبور کرد.

این مطلب تصریح می‌کند که دفاع الشاب دیروز مانع به نتیجه رسیدن تلاش های استقلال برای پیروزی شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها