امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63998
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «معراجی‌ها» اکران خود را با نمایش محدود از روز جمعه 2 اسنفدماه تنها با چهار سالن سینمایی آزادی،شکوفه،قدس ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «معراجی‌ها» اکران خود را با نمایش محدود از روز جمعه 2 اسنفدماه تنها با چهار سالن سینمایی آزادی،شکوفه،قدس و پردیس زندگی به سرگروهی سینما قدس آغاز کرد و با وجود در اختیار داشتن تعداد محدود سینما توانست در مدت 5 روز بیش از 60 میلیون تومان فروش کند تا با 62 میلیون تومان بر حسب تعداد روزهای نمایش و همچنین سینماهای در اختیار پیشتاز جدول فروش باشد.

براساس این گزارش، اکران رسمی این فیلم قرار است از امروز 7 اسنفدماه با 30 سینمای پایتخت و 50 سینما در شهرهای مختلف کشور آغاز شود تا به این ترتیب فیلم ده‌نمکی حرکت خود را به سمت میلیاردی شدن آغاز کند.

نکته جالب در کارنامه فیلمسازی مسعود ده‌نمکی این است که تمامی چهار فیلم قبلی او سه گانه «اخراجی‌ها» و «رسوایی» در باشگاه میلیاردی‌ها سینمای ایران قرار دارند  و در صورت ورود «معراجی‌ها» به باشگاه میلیاردی‌ها، ابتدا و انتهای سال 90 شاهد اکران دو فیلم میلیاردی از ده‌نمکی بوده است.

براساس این گزارش، آخرین فیلم میلیاردی گیشه سینماها فیلم سینمایی «بوی گندم» به کارگردانی رضا خاکی است که با فروش 820 میلیونی و 700 میلیونی و بیش از 60 روز نمایش در تهران و شهرستان توانست وارد این جدول شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها