امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64007
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 92
جمال شورجه تهیه کننده فیلم سینمایی «راحله» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر کار بازنویسی «راحله» توسط آقای ...

جمال شورجه تهیه کننده فیلم سینمایی «راحله» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر کار بازنویسی «راحله» توسط آقای حسن نجفی در حال انجام است و به امید خدا پس از اتمام بازنویسی فیلمنامه مراحل فیلمبرداری را آغاز خواهیم کرد.

شورجه درباره لوکیشن‌های این فیلم سینمایی توضیح داد: با توجه به لوکیشن و محیط خاص جغرافیایی و بومی این فیلم تا پایان بازنویسی فیلمنامه و آماده شدن نسخه نهایی فیلملنامه «راحله» مناطق فیلمبرداری به طور دقیق مشخص نیست.

وی درباره بازیگران این فیلم سینمایی گفت: اگرچه هنوز با کسی به توافق نرسیده‌ایم اما به احتمال زیاد بخش زیادی از بازیگران بومی و محلی خواهند بود و شاید در کنار آن‌ها از حضور چند چهره سینمایی هم استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «راحله» چهارمین ساخته بلند حسن نجفی پس از فیلم‌های سهم گمشده،آسمان هشتم و اسب‌ها همچنان می‌تازند است و داستان زنی به نام راحله و مشکلات اجتماعی وی را در قالب یک اثر سینمایی به تصویر می‌کشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها