امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64013
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 57
حجت‌الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت‌الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برخی هجمه‌های نزدیکان دولت به رسانه ملی گفت: خوی فرهنگ شاهنشاهی در برخی منسوبین رئیس جمهور هنوز وجود دارد که نمی‌خواهند به انتقادات و نظارت صدا و سیما توجهی کنند.

وی با اشاره به سابقه موضع گیری و جبهه گرفتن علیه منتقدان در رژیم شاه، ادامه داد: رژیم شاه نیز با ایجاد فضای خفقان سعی می‌کرد هیچ صدای مخالفی بلند نشود و تنها می‌خواست تعریف‌های دیگران را بشنود. در این رژیم کسی که حرف می‌زد محکوم بود و باید همه چیز به صورت نمایشی در اختیار دربار قرار می‌گرفت.

روحانی با بیان اینکه انتقاد سازنده دلیل حیات دولت است، اضافه کرد: اگر انتقاد سازنده و سالم نباشد دیکتاتوری ایجاد می‌شود اما یکی از پیام‌های انقلاب، آزادی بیان است و کسی حق ندارد وظیفه ذاتی صدا و سیما را زیر سوال ببرد.

وی تصریح کرد : احتمالاً کسانی که امروز مسوولیت دارند می‌خواهند تنها با تعریف و تمجید دیگران کار کنند که باید بدانند هیچ حقی برای از بین بردن وظیفه صدا و سیما ندارند. همچنین افرادی که به دنبال تضعیف نقش رسانه ملی هستند باید با اصلاح شیوه رفتار خود به نهادهای موجود در کشور احترام بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها