امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64025
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روند نزولی شاخص بورس امروز هم ادامه دار شد و با تأثیر منفی هلدینگ نفت، گاز و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روند نزولی شاخص بورس امروز هم ادامه دار شد و با تأثیر منفی هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تامین ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان و ایران خودرو به کانال 79 هزار بازگشت.

امروز ارزش معاملات نسبت به روز گذشته با افزایش همراه شد، به طوری که ارزش معاملات با جابجایی 327 میلیون برگ سهم به 143 میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز بورس، داروسازی اکسیر، سرامیک‌های صنعتی اردکان، کیمیادارو، تولی‌پرس، پالایش نفت اصفهان، ایرانگچ و کشت و صنعت پیازر، بیشترین ارزش  در مقابل سینمان کارون،‌سیمان درود، تولیدی مهرام، جام دارو، کارخانجات داروپخش، صنایع ریخته‌گری و الکترونیک خودرو شرق بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.
در فرابورس شاخص مثبت شد و به 752 واحد رسید، که بیشترین تأثیر مثبت را پالایش نفت تهران، بانک دی، تأمین مواد اولیه فولاد صبانور، ذوب‌آهن اصفهان و بانک گردشگری داشتند.
همچنین امروز 36 میلیون 400 هزار سهم معادل 5 درصد سهام تولید برق عسلویه مبنا برای اولین بار پس از پذیرش در فرابورس عرضه شد و 1110 تومان نیز کشف قیمت و به معامله‌گران طبق سهمیه فروخته شد.
در فرابورس تولید برق عسلویه مبنا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، پالایش نفت تهران، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، امتیاز تسهیلات مسکن مردادماه 90، امتیاز تسهیلات مسکن فروردین 90 و بانک دی بیشترین افزایش قیمت را داشتند اما در مقابل افرانت، بند شیروان، قوچان و بجنورد، سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، داروسازی تولیددارو و کویرتایر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها