امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64063
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه تخصصی سپاسد از رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عضویت معاهده جهانی سازمان ملل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه تخصصی سپاسد از رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عضویت معاهده جهانی سازمان ملل متحد در آمد.

این معاهده از شرکت‌های عضو می‌خواهد مجموعه‌ای از ارزش‌های اصلی در زمینه حقوق بشر، استانداردهای کار، محیط زیست و مبارزه با فساد را در حوزه نفوذ خود حمایت و تصویب کنند.

اتخاذ رویکرد پیشگیرانه برای چالش­های زیست محیطی و استفاده از فناوری­های سازگار با محیط زیست، مبارزه با فساد در معاملات و معادلات اقتصادی، حمایت و حفاظت از حقوق بشر و مسئولیت اجتماعی‏، عدم تبعیض در استخدام و شغل، از بین بردن تمام موارد کار اجباری و عدم استفاده از کار کودکان از مهم‌ترین اصول معاهده جهانی سازمان ملل متحد است.

گروه تخصصی سپاسد با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند مدیریتی و با در اختیار داشتن ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته روز توانایی اجرای انواع سد‏، ساختمان نیروگاه‌های برق‌آبی، خطوط ریلی مترو و تأسیسات وابسته، احداث شبکه‌های آبیاری و زهکشی، خطوط انتقال برق فشار قوی، سازه‌های بتنی بلند و... را دارد.

اجرای پروژه‌های عظیم ملی همچون سد مخزنی کرخه بزرگ‌ترین سد خاکی کشور و سد گتوند علیا بلندترین سد خاکی کشور از اقدامات گروه تخصصی سپاسد به شمار می‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها