امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64093
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: با توجه به مرحله‌ای که انقلاب در آن قرار دارد وظایف خاصی نیز برای فرزندان انقلاب اسلامی تعیین می‌شود چرا که امروز دشمنان از بعضی نقایص سوء استفاده کرده و در جهت القای ناکارآمدی نظام دینی تلاش می‌کنند.
وی تأکید کرد: تلاش برای تقویت ساخت درونی نظام و رفع نقایص با استفاده از توانمندی داخل با رویکرد مقاومت و نه تسلیم یکی از وظایف امروز همه ماست؛ ما امروز باید متناسب با تهدیدات دشمن ضمن حفظ حضور مردم سطح درخور شأنی از رفاه و عزت توأم با عدالت را ایجاد کنیم.
نماینده مردم بروجرد در خانه ملت به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن در راستای تقویت ساخت درونی نظام است. این گام در کنار سایر اموری که با این رویکرد اجرایی می‌شوند تصویری از الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت را رونمایی می‌کند.
بیرانوند اضافه کرد: ما نقشه راهی تدوین کرده‌ایم که نحوه طراحی هر کدام از قطعات پازل این تصویر را بیان می‌کند.  همچنین این نقشه راه نحوه چینش این قطعات کنار هم و ارتباطات آنها با هم را روشن می‌کنند.
وی با بیان اینکه بر اساس این نقشه راه می‌توان وظایف هر بخش را متناسب با اهداف انقلاب و جهت‌گیری آن متناظر با نیاز روز جامعه مشخص کرد، گفت: در نقشه راه شبیه فضای اقتصاد مقاومتی سعی می‌شود بر تکیه بر تحول در علوم انسانی، تقویت دانشگاه، افزایش کارکرد حوزه، تحول در حوزه قضایی، تحول در قانون‌گذاری و تنقیح قوانین ضد جهت و تحول در اجرای قطعات متناسب و تکمیل کننده الگوی پیشرفت کنار هم قرار بگیرد.
وی در پایان تأکید کرد: این بدان معنی است که نظام می‌داند به کدام سو حرکت می‌کند و اهدافش محقق می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها