امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64095
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس قائدرحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس طی تذکری در صحن علنی مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس قائدرحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس طی تذکری در صحن علنی مجلس خطاب به هیأت رئیسه، گفت: آقای ابوترابی‌فرد تذکر من در خصوص جلساتی است که آقای لاریجانی و حضرتعالی برگزار می‌کنید و در آن نکاتی را به نمایندگان یادآور می‌شوید.

وی افزود: البته من به خاطر این جلسات از شما تشکر می‌کنم چرا که می‌توان به راحتی برخی سخنان را بیان کرد که بیان علنی آنها سبب سوءاستفاده دشمنان می‌شود.

نماینده مردم دورود در ادامه تصریح کرد: اما طریقه وقت دادن به دوستانی که قصد صحبت کردن دارند با عدالت منافات دارد و آقای لاریجانی نباید به حساب گروه‌های سیاسی و یا اشخاص خاص به آنها وقت صحبت کردن بدهند ما همه نمایندگان مردم هستیم.

قائدرحمت گفت: تقاضای من این است که عدالت را در خصوص صحبت کردن نمایندگان رعایت کنیم.

ابوترابی‌فرد در پاسخ به این تذکر نماینده دورود گفت: امیدواریم بتوانیم بر انجام وظیفه خود عدالت را رعایت کنیم اما برخی مواقع تعداد گزینه‌ها آنقدر است که کار برای انتخاب سخنرانان سخت می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار