امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64100
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از تقدیم ...

به گزارش خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از تقدیم تحقیق و تفحص از عملکرد سهام عدالت با 15 امضا به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

در شرح این تحقیق و تفحص آمده است: با توجه به شرایط خاص سهام عدالت و جایگاه آن در حوزه‌های اقتصادی و نیز اجتماعی وضعیت فعلی سهام عدالت و عملکرد آن در بخش‌های مختلف از ابهامات جدی برخوردار است. بر این اساس محورهای مختلف این تحقیق و تفحص به شرح زیر می‌باشد:

الف- نحوه انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت‌های مشمول سهام عدالت 64شرکت چگونه ارزیابی می‌شود.

ب- میزان پرداخت‌های مختلف به اعضا و هیأت مدیره و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی شهرستانی چه میزان بوده و بر چه اساسی انجام می‌شود.

ج- نحوه انتخاب هیأت مدیره‌های شرکت‌های تعاونی، استانی بر اساس چه ضابطه‌ای انجام می‌شود.

د- انجام فعالیت‌های اقتصادی تعاونی‌های استان براساس چه ضوابطی انجام می‌شود؟

سوال اصلی این تقاضای تحقیق و تفحص نیز «عملکرد فعلی سهام عدالت چگونه می‌باشد» است.

سوال فرعی تحقیق و تفحص: هزینه و درآمد تعاونی‌های سهام عدالت چگونه مدیریت می‌شود؟

2 نحوه انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت‌های سهام عدالت و تعاونی‌های شهرستانی و نحوه پرداخت‌های آنها چگونه می‌باشد. عملکردهای مناسبت‌های اقتصادی شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی براساس چه دستورالعملی است و چگونه می‌باشد؟

به گزارش فارس، اسامی 15 نماینده‌ متقاضی تحقیق و تفحص از سهام عدالت به این شرح است: بهروز نعمتی، رضا عبدالهی، محمدرضا پورابراهیمی، محمدحسین میرمحمدی، محمدرضا خان‌محمدی، عیسی امامی، محسن سلامی، قاسم عزیزی، رحیم زارع، حمیدرضا فولادگر، علیرضا منظری توکلی، رضا عبداللهی، سعید زمانیان،  محمد حسن‌نژاد و ابوالقاسم خسروی علیرضا خسروی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها