امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64106
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیات دولت صبح امروز(چهارشنبه) به ریاست اسحاق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیات دولت صبح امروز(چهارشنبه) به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهوری تشکیل جلسه داد و اعضای دولت در خصوص مهمترین مسائل و مباحث روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیات وزیران رسید.

در اجرای احکام قانون بودجه سال 1392 کل کشور، با تصویب دولت، سرمایه صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی از محل منابع حاصل از واگذاری سهام متعلق به دولت در شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور تا میزان سه هزار میلیارد ریال افزایش یافت.

همچنین در این جلسه، برای تعیین نحوه استفاده از خدمات کارشناسان و مشاوران رشته‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی، نظام تشخیص صلاحیت کارشناسان و مشاوران از سوی هیات وزیران به تصویب رسید. در این مصوبه، نحوه رتبه‌بندی میزان تعرفه خدمات کارشناسی اشخاص مذکور و نیز میزان تعرفه خدمات آنها مشخص شده است.

اختصاص مبلغ پنجاه میلیارد ریال به سازمان حفاظت محیط زیست برای پرداخت حق‌الکشف، دیه و جبران خسارات به باغداران، کشاورزان و دامداران از دیگر مصوبات جلسه امروز هیات دولت بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها