امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64129
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست مشترک نمایندگان تهران با رئیس‌پلیس و مقاماتی از دادستانی تهران گفت: در این جلسه که مسئولان زندانهای تهران نیز در آن حضور داشتند جرایمی که در پایتخت صورت می‌گیرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به دلیل گستردگی موضوع مقرر شد تا جلسات دیگری نیز در این ارتباط برگزار شود.

وی افزود: در این جلسه عنوان شد برخی از جرایمی که در سطح شهر تهران صورت می‌گیرد کاهش چشمگیری داشته و البته باید در راستای هرچه کمتر شدن این جرایم تلاش شود.

عضو مجمع نمایندگان تهران اضافه کرد: در این جلسه همچنین اقدامات ارزشمندی که توسط نیروی انتظامی صورت گرفته و نیز مشکلات این نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

افتخاری اظهار داشت: در این جلسه همچنین مباحثی در مورد وضعیت زندانیان از جمله در مورد مسائل فرهنگی زندانیان، مسائل مربوط به اشتغال آنها به هنگام گذراندن دوران حبس خود در محل زندان مطرح و مورد بحث قرار گرفت و نیز مطالبی در مورد حقوق شهروندان اطراف زندانها و مسائل رفاهی آنها مطرح شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها