امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64150
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
علیرضا دبیر در گفتگو با خبرنگار فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه کمیسیون تلفیق که روز گذشته به ریاست احمد مسجد جامعی با حضور روسای ...

علیرضا دبیر در گفتگو با خبرنگار فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه کمیسیون تلفیق که روز گذشته به ریاست احمد مسجد جامعی با حضور روسای کمیسیون‌ها برگزار شد؛ بررسی بودجه در روز یکشنبه در صحن شورا به تصویب رسید.

وی تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد همه کمیسیون‌ها نظرات تخصصی شان را به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کنند. این برنامه‌ها قرار است نحوه هزینه کرد بودجه 15 هزار و 800 میلیارد تومانی شهرداری را مشخص کنند.

به گفته دبیر یکی از تفاوت‌های بودجه سال 93 با سنوات قبل این است که در سال‌های گذشته بودجه املاک در مناطق دیده می‌شد اما حالا املاک به تفکیک حوزه‌های ماموریتی مرتبط با آن‌ها در همان حوزه پیش بینی می‌شوند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه در پایان خاطر نشان کرد: یکی از رویکردهای مهم بودجه سال 93 تامین نیازهای بخش حمل و نقل عمومی، خصوصا حمل و نقل ریلی است به طوریکه در صورت پرداخت سهم حمل و نقل توسط دولت، در سال آینده 30 کیلومتر مترو به بهره برداری برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها