امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64179
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از باشت، امید صفایی پیش از ظهر امروز در اولین نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان باشت اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از باشت، امید صفایی پیش از ظهر امروز در اولین نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان باشت اظهار کرد: منطقه شلال‌دان به عنوان پیشانی گردشگری شهرستان باشت به دلیل موقعیت مناسبی که دارد هر ساله در ایام نوروز مورد استقبال گردشگران زیادی قرار می‌گیرد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متاسفانه این منطقه گردشگری به دلیل مشکلات و معارضات فراوانی که دارا است هر ساله بالغ بر 600 میلیون ریال برای اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان و شهرستان باشت هزینه دارد.

وی افزود: با واگذاری این منطقه گردشگری به بخش خصوصی از مشکلات آن کاسته خواهد شد و بر ساماندهی آن توجه بیشتری می‌شود که تاکنون هیچ بخش خصوصی استان اعلام آمادگی نکرده و در حال حاضر درصدد واگذاری مدیریت این منطقه به شهرداری باشت هستیم.

معاون گردشگری کهگیلویه و بویراحمد واگذاری مدیریت منطقه گردشگری شلال‌دان را به شهرداری باشت، گامی برای حراست بهتر از این منطقه برشمرد و گفت: با این اقدام هزینه‌هایی که سالانه در خصوص ساماندهی این منطقه صورت می‌گیرد کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/82017/ق10/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار