امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64193
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود رضا سعیدپور طی بازدید از مناطق دور افتاده شهرستان پاکدشت، از جمله اراضی بیابانی کولیک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود رضا سعیدپور طی بازدید از مناطق دور افتاده شهرستان پاکدشت، از جمله اراضی بیابانی کولیک و علی آباد، گفت: متأسفانه با توجه به دور افتاده و صعب العبور بودن برخی از اراضی شهرستان، عده‌ای افراد سودجو با احداث کوره‌های ذوب باطری‌های فرسوده در این مناطق ضمن ایجاد آلودگی در منابع آب و خاک(ریزش اسید باطری و ضایعات مربوطه) موجبات آلودگی شدید هوا را نیز فراهم آورده‌اند.

سعیدپور افزود: این اداره پس از شناسایی تمامی کوره‌های غیرمجاز مستقر در شهرستان، که به دلیل بی توجهی مسئولین شهری و روستایی احداث و فعال شده‌اند، آنها را به‌طور کامل تا پایان سال جاری جمع آوری و تخریب خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: شایان ذکر است در صورتیکه که مدیران شهری و روستایی با اعمال قوانین مندرج در شرح وظایف مربوطه و در بدو تخلف نسبت به جلوگیری از شکل‌گیری و احداث این قبیل کارگاه‌ها اقدام کنند قطعاً پیامدهای زیست محیطی حاصل از فعالیت غیرقانونی آنها سلامت مردم و منابع آب و خاک و هوا را در محیط زیست تهدید نخواهد کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار