امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64194
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران، اظهارداشت: در ابتدای این جلسه بحث افزایش تعهد مالیات مردم استان ...

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران، اظهارداشت: در ابتدای این جلسه بحث افزایش تعهد مالیات مردم استان تهران مطرح و ضمن اظهار نارضایتی اعضای مجمع نمایندگان تهران، پیگیری بیشتر این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه جلسه که با حضور سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سلیمانی رئیس سازمان زندان‌ها و صفرعلی براتلو معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و مسئولین قضایی برگزار شد موضوعات جرائم و میزان وقوع جرائم در استان تهران و مقایسه تطبیقی این آمار با سنوات گذشته مورد بررسی قرار گرفت.

طلا خاطرنشان کرد: بحث سرقت، مواد مخدر، اعتیاد، اراذل اوباش، امنیت اجتماعی و اخلاقی، جرائم فضای مجازی، شرایط و تعداد زندان‌ها و زندانیان استان تهران و امور فرهنگی داخل زندان‌ها در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اینکه لایحه جرایم در دستور کار مجلس دستگاه‌های حاضر در جلسه به بیان نظرات خود پرداختند و مقرر شد به دلیل کمبود وقت پیشنهادهای خود را به صورت کتبی به مجمع نمایندگان ارائه کند.

وی افزود: همچنین در انتهای این جلسه گزارش کمیته 3 نفره از آتش‌سوزی خیابان جمهوری قرائت شد و اعضاء مجمع نقطه نظرات خود را در این‌ باره اظهار کردند و مقرر شد این کمیته گزارش کتبی خود را به مجمع ارائه دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها