امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64239
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزای فارس به نقل از شبکه خبری سی ان ان، عاطف الطراونه رئیس پارلمان اردن هشدار داد، اگر دولت اردن تصمیم پارلمان برای اخراج سفیر اسرائیل را ...

به گزارش خبرگزای فارس به نقل از شبکه خبری سی ان ان، عاطف الطراونه رئیس پارلمان اردن هشدار داد، اگر دولت اردن تصمیم پارلمان برای اخراج سفیر اسرائیل را نادیده بگیرد روابط خود را با مجلس دچار مشکل خواهد کرد.

در همین رابطه محمد المومنی سخنگوی رسمی دولت اردن تاکید کرد که امان به مصوبات پارلمان این کشور احترام می گذارد.

همچنین «خلیل عطیه» نماینده پارلمان اردن تاکید کرد که این تصمیم تنها یک توصیه نبوده و برای دولت الزام آور است.

وی افزود هر کس که با تعرض ‌های اسرائیل همراهی کند، خائن است خواه این شخص از حکومت باشد یا طرف های دیگر.

پارلمان اردن امروز با اکثریت آرا اخراج سفیر اسرائیل از امان پایتخت این کشور را تصویب کرد. بر اساس این طرح، سفیر اردن در تل آویو نیز به کشور فراخوانده خواهد شد.

نمایندگان مجلس اردن طی روزهای اخیر با انتقاد از سیاست‌های تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی خواستار اخراج سفیر این رژیم از امان شدند.

نمایندگان اردنی  در اعتراض به تجاوزهای رژیم صهیونیستی به مقدسات اسلامی در شهر قدس و تهدید به حذف نظارت اردن بر برخی از این اماکن، اخراج سفیر رژیم صهیونیستی از امان و فراخواندن سفیر اردن از تل آویو را تصویب کردند.

این طرح در واکنش به اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونیستی تلاش دارد تا حاکمیت کامل این رژیم را بر مسجدالاقصی کامل کند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار