امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6424
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۱
تعداد بازدید: 138
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب رنگ از ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب رنگ از سوی برخی کاندیداها در انتخابات 92 اظهار داشت: اگر انتخاب رنگ مسبوق به سابقه نبود، تداعی جریان فتنه نمی‌شد اما این کار سابقه دارد و در کودتاهای مخملی صورت گرفته و جریان فتنه نیز در ایران رنگ سبز را انتخاب کرد و منتج به فتنه‌ای بزرگ شد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب هنوز با گذشت 4 سال از فتنه ابعاد آن را یادآوری کرده و نسبت به این مسئله حرف دارند، خاطرنشان کرد: رهبری از فتنه 88 به عنوان عمل زشتی یاد می‌کنند که خسارات زیادی را به نظام وارد کرده است؛ انتخاب رنگ که در سال 88 برگرفته از کودتاهای مخملی بود توسط جریان سبز استفاده شد و این جریان تمام مقدسات را از عاشورا گرفته تا آرمان قدس زیر پا گذاشت.

عضو جامعه روحانیت مبارز بر همین اساس تاکید کرد: کسانی که در این انتخابات برای خود رنگ انتخاب کرده‌اند بی‌تمایل به جریان سبز نیستند از این رو می‌توان گفت انتخاب رنگ از سوی کاندیداها میراث جریان فتنه است.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر ما مشاهده می‌کنیم که برخی در آستانه انتخابات رنگ لباس خود را سبز انتخاب کرده‌اند که این نشان می‌دهد جریان فتنه در این انتخابات فعال است و از این رو اگر افرادی که برای خود رنگ انتخاب کرده‌اند چنانچه نظری هم نداشته باشند اما جامعه برداشت می‌کند که امری برگرفته از فتنه در حال وقوع است.
انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها