امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64255
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با برنامه‌های آموزشی متنوع قرآنی سعی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با برنامه‌های آموزشی متنوع قرآنی سعی در توسعه مهارت‌های علمی دانشجویان این دانشگاه دارد بر همین اساس برای نخستین بار دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن را در 21 شعبه دانشگاه‌های علوم و معارف سراسر کشور برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش، تاکنون بیش از یک‌هزار نفر از دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن در دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن که در 128 ساعت در نظر گرفته شده است، ثبت‌نام کرد‌ه‌اند که 300 نفر از آن‌ها به مرحله تکمیلی و تخصصی راه می‌یابند.

به گفته علی‌اصغر شعاعی معاون قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن، در این دوره که 78 ساعت به صورت حضوری و 50 ساعت به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، به مبانی احکام قرآنی، فنون معلمی، تدریس روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، آموزش کارورزی، آشنایی با رسم و ضبط قرآن کریم و اخلاق معلمی پرداخته خواهد شد.

به گزارش فارس، دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن با همکاری سازمان دارالقرآن‌الکریم از ترم جدید در 21 شعبه دانشگاه علوم و معارف قرآن برگزار می‌شود و به دانشجویانی که بتوانند با موفقیت این دوره را سپری کنند مدرک معتبر کشوری به امضای «مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم و حجت‌الاسلام «احمد عابدی» رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن داده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها