امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64258
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با توجه به جهانی شدن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با توجه به جهانی شدن دست آوردهای حوزه فن آوری اطلاعات و تکنولوژی، استفاده از تکنولوژی مبتنی بر دانش در میان افراد جامعه امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: ارتقاء و پیشرفت جامعه در حوزه فن آوری اطلاعات و استفاده صحیح از دست آوردهای آن موجب تولید بیشتر، اثر بخشی مناسب و نظام مند در بسیاری از حوزه ها از جمله فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... می‌شود.

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری نمایشگاه «فن آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» را از جمله اقدامات اثر بخش وزارت ارشاد برای معرفی و شناساندن آثار دیجیتالی فعالان این حوزه دانست .

وی ادامه داد: این نمایشگاه می‌تواند سنجه‌ای باشد برای تعیین جایگاه کشورمان در حوزه تولیدات و دست آوردهای دیجیتالی و علاقه مندان را با آخرین دست آوردهای کشور و حوزه بین الملل آشنا کند.

صالحی نشر الکترونیک را یکی از دست آوردهای فن آوری نوین ارتباطی و اطلاعاتی برشمرد و اظهار کرد: امروزه جوامع مختلف با قرار گرفتن در دهکده جهانی اطلاعات و ارتباطات نوین دچار تغییرات انقلابی در حوزه های مختلف از جمله شیوه های سنتی و چاپی نشر شده‌اند که از نمونه‌های آن می‌توان به «نشر دیجیتال» اشاره کرد.

وی افزود: دسترسی آسان و سریع به مطالب مورد نیاز مخاطب، کاهش هزینه‌های چاپ و نشر، نداشتن نیاز به فضای آرشیوی و ... از جمله مزایای نشر دیجیتالی است.

نمایشگاه «فن آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» هشتم اسفند ماه سال جاری با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران کار خود را آغاز و تا 11 اسفند ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها