امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64261
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تدوین فیلم چند روز قبل تمام شد و سازندگانش در حال حاضر مشغول ضبط موسیقی متن آن هستند. آدام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تدوین فیلم چند روز قبل تمام شد و سازندگانش در حال حاضر مشغول ضبط موسیقی متن آن هستند. آدام سندلر بازیگر اصلی فیلم است.

تامس مک کارتی کارگردانی «پینه دوز» را انجام داد و آدم سندلر در کنار بازی در نقش اصلی، یکی از تهیه کنندگان آن نیز هست.
 فیلم‌نامه این کمدی انتقادی را خود کارگردان با همکاری پل سادو نوشته و حدود 50 میلیون دلار صرف هزینه‌های تولید آن شده است.

سندلر در قصه فیلم در نقش مرد پینه‌دوزی بازی می‌کند که از یک موهبت خاص برخوردار است. او می‌تواند با نگاه کردن به صورت آدم‌ها و دست زدن به کفش آن‌ها، ذهن و درون آن ها را بخواند.

تامس مک کارتی کارگردان فیلم با تحسین بازی آدم سندلر، از بازی او به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال 2014 صفت سینما اسم برده است.

به گفته وی نقشی که سندلر باید بازی می‌کرد، نقش بسیار سختی بود و نیازمند ارائه روحیات و حالات مختلف انسانی بود.

 مک کارتی می گوید او به خوبی از عهده اجرای آن برآمد و با آن که فیلم هوایی کمدی دارد، اما بازی او بسیار درام و احساس برانگیز بوده است.
به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، هنوز زمانی برای نمایش عمومی «پینه دوز» تعیین نشده است. ولی تهیه‌کنندگانش قصد دارند آن را برای سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بفرستند.

داستین ‌هافمن بازیگر کلاسیک سینما هم اواسط تولید فیلم به این پروژه پیوست. اما کسی اطلاعی از نقش و کاراکتر وی در فیلم ندارد.

ون استیونس، ساندرا جیمز، متد مان و استیو بوسمی دیگر بازیگران کمدی اجتماعی و انتقادی «پینه‌دوز» هستند.
آخرین فیلم آدم سندلر روی پرده سینماها کمدی خانوادگی «هتل پنسیلوانیا» بود که به نمایش عمومی درآمد و دنیس لوگان کارگردان آن بود.

استقبال تماشاگران از این فیلبم باعث شد تا لقب یک کار پر فروش را بگیرد. فروش این کمدی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی 134 میلیون دلار شد.

این کمدین 48 ساله برای سال جدید میلادی فیلم «مخلوط شده» را هم آماده نمایش عمومی دارد. فرانک کوراسی کارگردان فیلم است و قصه‌اش درباره مشکلات خانوادگی مردی است که فرزندان زیادی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار