امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64266
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان همواره یکی از سخت‌ترین کارها برای خانواده‌ها به شمار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان همواره یکی از سخت‌ترین کارها برای خانواده‌ها به شمار می‌آید، حال تصور کنید که پدر و مادران جوان به دنبال آن باشند که فرزندان‌شان علاوه بر سرگرم شدن، چیزهای مختلفی را هم بیاموزند.

همان گونه که روانشناسان، بارها گفته‌اند اگر آموزش کودکان و نوجوانان همواره با سرگرمی‌های جذاب و به شکلی غیرمستقیم باشد، ذهن آنها را با کنکاش‌های مختلفی، همراه خواهد ساخت، کنکاش‌هایی که در آینده آنها نیز اثرات بسیار مثبتی را بر جای خواهد گذاشت.

انتشارات «قدیانی» به همین منظور اقدام به چاپ مجموعه 10 جلدی «قیچی، مقوا، چسب بلدی بسازی؟» برای مخاطبان کودک و نوجوان کرده است تا این گروه سنی بدون احساس خطر، به سهولت بتوانند به ساخت کاردستی‌های بسیار زیبا و متنوع بپردازند.
 از مجموعه 10 جلدی «قیچی، مقوا، چسب بلدی بسازی؟»، 5 کتاب با عناوینی همچون «اسباب‌بازی‌های قشنگ»، «اسباب‌بازی‌های ساده»، «ماشین‌های بزرگ»، «حیوانات»، «ماشین و ساعت» برای گروه سنی «کودکان» و 5 جلد دیگر با عنوان «بالگرد»، «خودروهای معروف»، «خودروهای رو باز»، «خودروهای ویژه» و «کشتی‌های جنگی» برای مخاطبان «نوجوان» به چاپ رسیده است.

در این مجموعه کودکان و نوجوان علاوه بر دیدن تصاویر زیبا از حیوانات، خودروهای گوناگون، کشتی‌ها و بالگردهای مختلف با چگونگی نقاشی کردن آنها نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند از هر یک از تصاویر نمونه‌های دیگری را کشیده و درست کنند.
 انتشارات «قدیانی» هر یک از کتاب‌های مجموعه 10 جلدی «قیچی، مقوا، چسب بلدی بسازی؟» را در 8 صفحه مقوایی و بدون هیچ احساس خطری برای مخاطبان کودک و نوجوان با قیمت هر مجلد 8000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار