امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64273
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اصیل و غیر اقتباسی این اکشن دلهره‌آور را تیم دو نفره کام کانون و گورگه سوآرز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اصیل و غیر اقتباسی این اکشن دلهره‌آور را تیم دو نفره کام کانون و گورگه سوآرز نوشته‌اند و درباره یک مامور چیره‌دست است.

قصه این فیلم‌نامه به روی کاراکتر مونت میشل تمرکز می‌کند. او یک مامور بازنشسته فعالیت‌های پلیسی است که قبل از این، در یک گردان ویژه کار می‌کرده است.

ترنت میشل که همیشه یک بیماری سخت و خاص داشت، گروهی از اعضای زبده و ماهر را برای انجام ماموریت‌های ویژه خود، در یک گردان مخصوص سازمان‌دهی کرده بود.

زمانی که یک توزیع‌کننده بزرگ مواد مخدر در یک شهر مرزی مکزیک فعالیت‌های خود را تشدید می‌کند، کاراکتر اصلی قصه دوباره به سر کار برمی‌گردد تا با کمک گردان خود، به مقابله با این توزیع‌کننده برخیزد.

به نوشته سایت اینترنتی کامینگ سون، «جوخه سرخ» اولین فیلم مک تیرنان در 10 سال اخیر است. آخرین فیلم او در مقام کارگردان، «پایه» (2003) با بازی جان تراولتا بود.

پس از آن، وی فیلم تازه‌ای را جلوی دوربین نبرد و گفت فیلم‌نامه خوبی برای کار پیدا نکرده است. وی کارگردانی چند فیلم را نیز رد کرد.

در یک سال اخیر نام مک تیرنان یک بار دیگر در سطح وسیعی مطرح شد و آن زمانی بود که اداره پلیس آمریکا، وی و چند تهیه‌کننده سینما را در رابطه با قتل یک میلیارد احضار کرد.

وی به دلیل شهادت دروغ در اداره پلیس به یک سال زندان محکوم شد. دوران محکومیت او همین روزها به سر می‌رسد و وی می‌تواند فیلم تازه‌اش را جلوی دوربین ببرد.

گفته می‌شود، کلید فیلم‌برداری «جوخه سرخ» برای اوایل فصل بهار زده می شود. تا آن زمان، بازیگر نقش ترنت میشل هم انتخاب خواهد شد.

برخی از منتقدان سینمایی از مک تیرنان به عنوان یک فیلم‌ساز کلاسیک اسم می‌برند. وی فعالیت فیلم‌سازی را از دهه شصت میلادی شروع کرد.

از کارهای مطرح مک تیرنان می‌توان به فیلم‌های موفقی مثل «جان سخت»، «پریدیتور/غارتگر»، «شکار زیر دریایی اکتبر سرخ» و «سیزده سلحشور» اشاره کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها