امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64292
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئله سبک زندگی، موضوعی‌ست که در چند سال اخیر در ایران مورد توجه عده بسیاری قرار گرفته و موجب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئله سبک زندگی، موضوعی‌ست که در چند سال اخیر در ایران مورد توجه عده بسیاری قرار گرفته و موجب شده که برنامه‌های متعددی با محوریت این موضوع ساخته و همایش‌ها و نشست‌های بسیاری در رابطه با آن برگزار شود.

از چندی پیش پایگاه اینترنتی «متن زندگی» با حوزه فعالیت در موضوعات و مضامین مرتبط با سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در زیر شاخه‌های: بدن سالم، کسب وکار، معماری و شهرسازی، هنر و سرگرمی، آداب و اخلاق و فرهنگ مصرف با بهره‌گیری از قلم محققین و نویسندگان فعال و دغدغه‌مند و همچنین تجارب اساتید اهل فن، شروع به فعالیت کرده است.

پس از گذشت چند ماه از آغاز به کار این پایگاه اینترنتی و اقبال مخاطبان، هم‌اکنون دست‌اندرکاران این سایت درکنار تولید محتوا اقدام به بازتولید پرونده‌های انتشار یافته بر روی سایت در قالب مجله الکترونیکی کرده‌اند.

به گفته محسن دریالعل سردبیر سایت متن زندگی: هدف از تولید این مجله‌ها، بیان مفاهیم مطرح شده در سایت در قالبی جذاب‌تر و گرافیکی متفاوت برای مخاطبان است؛ ضمن این‌که در صورت فراهم شدن زمینه، مجله‌های تولید شده قابلیت نشر در فضای مطبوعاتی کشور به عنوان اولین نشریه با موضوعات سبک‌زندگی ایرانی ـ اسلامی را نیز خواهند داشت.

سردبیر سابق نشریه «سینما رسانه» همچنین افزود: هدف نهایی متن زندگی تبدیل شدن به یک پایگاه جامع اطلاع‌رسانی در حوزۀ سبکِ‌زندگی است و برای نیل به این موضوع تلاش داریم که در تمامی عرصه‌های رسانه‌ای علی‌الخصوص حوزۀ صدا و تصویر نیز وارد شویم و در همین راستا تولید برنامه رادیویی «پرونده باز» را نیز آغاز کرده‌ایم ضمن این‌که در فکر تولید برنامه تلویزیونی با محوریت موضوع سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی نیز هستیم.

بنابر این گزارش، علاقه‌مندان به موضوعات مطرح شده می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی متن‌زندگی به آدرس «matnezendegi.ir» به پرونده‌ها و مجلات الکترونیکی انتشار یافته دسترسی پیدا کنند.

هم اکنون اولین قسمت از برنامه رادیویی پرونده باز با موضوع «دروغ مصلحتی» در پایگاه اینترنتی متن زندگی قابل دانلود است؛ ضمن این‌که در آینده‌ای نزدیک این برنامه‌ها در شبکه‌های مختلف رادیویی کشور برای استفادۀ اقشار مختلف جامعه پخش خواهند شد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها