امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64308
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، رادیوی نظامی ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی مستقر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، رادیوی نظامی ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی مستقر در طول مرز با لبنان چهارشنبه شب به حالت آماده باش درآمدند.

این رادیو افزود: ارتش از کشاورزان (صهیونیست) خواسته است تا از مرز فاصله بگیرند و تحرکات خودروهای نظامی در نزدیک مرز وجود دارد.

ارتش رژیم اسرائیل هنوز هیچ چیزی در این خصوص صادر نکرده است.

حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای خبر حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یکی از مراکز این حزب در بقاع را تأیید کرد و هشدار داد پاسخ این حمله را در زمان و مکان مناسب خواهد داد

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای تاکید کرد که در این حمله تنها خسارت‌های مادی به مرکز این حزب وارد شده است و هیچ شهید و زخمی نداشته است.

در بیانیه حزب الله آمده است که حمله اسرائیل بدون پاسخ نخواهد بود و مقاومت در زمان، مکان و با استفاده از ابزار مناسب به این حمله پاسخ خواهد داد.

حزب الله تاکید کرد که ادعاهایی مبنی بر هدف قرار گرفتن مواضع دفاعی و موشکی مقاومت کاملا بی اساس است.

حزب الله لبنان در بیانیه خود تاکید کرد که این حمله تجاوز آشکار به لبنان و حاکمیت این کشور است و تنها حمله به مقاومت نیست.

در ادامه این بیانیه آمده است: روشن شدن ماهیت تجاوزگرانه صهیونیست‌ها در حمله هوایی آنها به شرق لبنان، موضعگیری آشکار و روشن همگان را ایجاب می‌کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها