امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64311
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «اینترفکس»، رهبر محلی تاتار به اینترفکس اعلام کرد که افراد مسلح ساختمان دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «اینترفکس»، رهبر محلی تاتار به اینترفکس اعلام کرد که افراد مسلح ساختمان دولت منطقه‌ای و پارلمان را در «کریمه» تصاحب کردند.

روز گذشته، هزاران نفر از معترضان اوکراینی در «میدان استقلال» اوکراین ترکیب کابینه جدید را اعلام کرده و از پارلمان خواسته‌اند که به نامزدهای اعلام شده رأی مثبت بدهند. قرار است پارلمان اوکراین امروز پنجشنبه به اعضای کابینه جدید رأی اعتماد بدهد.

البته رسانه‌های بین‌المللی گزارش‌های ضد و نقیضی از انتصاب نخست‌ وزیر اوکراین منتشر کرده‌اند.

در حالی که راشاتودی گزارش داده «آرسنی یاتسنیوک»، رهبر مخالفان اوکراین به این سمت منصوب شده برخی دیگر اعلام کرده‌اند که وی برای تصدی این پست نامزد شده است.
وزارت کشور اوکراین اعلام کرد بعد از آنکه چندین فرد مسلح ساختمان‌های دولت محلی و پارلمان منطقه «کریمه» را تصاحب کردند، ارتش و مأموران پلیس وزارت کشور هم‌اکنون در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.
این افراد مسلح پرچم روسیه را بر فراز ساختمان پارلمان در «سیمفروپول» مرکز منطقه‌ای کریمه برافراشتند اما هنوز هیچ‌گونه خواسته‌ای مطرح نکردند.
«آرسن آواکوف» در صفحه فیس‌بوک خود امروز پنجشنبه اعلام کرد که مأموران پلیس محدوده اطراف ساختمان‌های اشغال شده را محاصره و مسدود کرده است.
وی تصریح کرد: اقداماتی برای مهار و مقابله با اقدامات افراط‌گرایان صورت گرفته شده است و اجازه داده نمی‌شود که این وضعیت به تقابل مسلحانه در مرکز شهر تبدیل شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها