امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6432
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 154
محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص مذاکره با علی دایی، اظهار داشت: با توجه به خواسته‌ها ...

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص مذاکره با علی دایی، اظهار داشت: با توجه به خواسته‌ها و صحبت‌هایی که شد، حق خودم دیدم که با محمد مایلی‌کهن و علی دایی صحبت‌هایی انجام دهم به همین دلیل یک سری صحبت‌ها از طریق‌های مختلف داشتم و باز هم با دایی و مایلی‌کهن مذاکراتی خواهم داشت.

وی افزود: 2 گزینه به همراه مایلی‌کهن و دایی جزء افرادی هستند که علاقه داریم سرمربی پرسپولیس شوند، البته من این را می‌دانم که دایی با باشگاه خوب راه‌آهن قرارداد بسته و من با این حرف‌هایم نمی‌خواهم به آنها بی‌احترامی کنم اما طبق خواسته‌ها به من حق دهید که صحبت‌هایی را با دایی و مایلی‌کهن داشته باشم. چون این دو نفر از بزرگان پرسپولیس هستند.

رویانیان تاکید کرد: اگر دست خودم باشد مطمئن باشید برای پرسپولیس تصمیم‌گیری می‌کنم اما اگر دست خودم نباشد این را رسما اعلام خواهم کرد تا مردم هم در جریان قرار گیرند.

وی در خصوص اظهارات فداحسین مالکی مبنی بر اینکه وزیر ورزش تصمیمی بر تعویض او ندارد، گفت: من صددرصد با رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و علی پروین  هماهنگم و مشکل خاصی در بین نیست.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها