امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64342
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد حسن ابوترابی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد حسن ابوترابی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای نیروی هوایی ارتش که در برج میلاد برگزار شد گفت:‌ اگر امروز می‌بینیم استکبار با همه اروده‌ها قدرت کمترین جسارت به آسمان ایران را ندارد دستاورد خلبانان نیروی هوایی ارتش است.

وی همچنین گفت: اگر امروز نمایندگان ما در مذاکرات هسته‌ای در برابر 6 کشور بزرگ اقتصادی صنعتی و نظامی و هسته‌ای با قدرت می‌نشینند دستاورد پایداری مردم و رشادت خلبانان ماست.

ابوترابی گفت: امیدواریم با تدبیر شایسته و گام‌های درست و اصولی در مسیر دست یافتن به اقتصاد مولد و مبتنی بر بر تولید داخلی حرکت کنیم.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ امروز از نظر قدرت دفاعی جایگاه فاخری داریم و از نظر سیاسی به یک قدرت سیاسی در منطقه و صحنه بین‌الملل تبدیل شده‌ایم.

وی با بیان اینکه بهترین گواه قدرت سیاسی ما همین مذاکرات است اظهار داشت: امروز قدرت دفاعی ایران به موشک‌های بالستیکی که می‌توانند توان بازدارندگی بالایی دارند مجهز است.

ابوترابی گفت: باید با اقتصاد مبتنی نوآوری علمی و تولید و مدیریت مصرف و نه از فروش سرمایه نفت و گاز در جایگاهی که شایسته ملت ایران است قرار بگیریم.

این نماینده مجلس اظهار داشت:‌ ستون فقرات رژیم شاهنشاهی با رژه و سلام افسران نیروی هوایی در برابر امام در مدرسه علوی شکست.

این نماینده مجلس بیان داشت: شهدای نهاجا نگین درخشان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستندکه قدم‌های استثنایی و کارهای آسمانی کردند.

وی ادامه داد: اگر پوشش نیروی هوایی نبود هرگز سرزمین ایران اسلامی از زیر چکمه‌های خونین مزدوران صدام آزاد نمی‌شد؛ خلبانان نهاجا به قلب دشمن تاختند و تا آخرین توان خویش دشمن را به زانو درآوردند.

ابوترابی ادامه داد: اگر امروز مقام ارشد اطلاعات ارتش آمریکا در کنگره این کشور می‌گوید قدرت نظامی ایران، قدرت نظامی آمریکا در خاورمیانه را مهار کرده و به گل نشانده دستاورد استقلال، ایمان و شهادت‌طلبی رزمندگان ما است.
 
نصرت الهی در سایه صبر، پایداری و استقامت ملت ایران را یاری خواهد کرد.
 
نایب‌رئیس مجلس ادامه داد: امروز پنجه در پنجه نظام سلطه با مدیریت آمریکا نهاده‌ایم و طعم شکست را در ذائقه غرب و استکبار قرار داده‌ایم.
 
وی تاکید کرد: دیروز پرونده هسته‌ای ما را به شورای امنیت فرستادند تا ۱۹۴ سانتریفیوژ ما را تعطیل کنند اما امروز آنها با قبول شکست با جمهوری اسلامی مذاکره می‌کنند و اقدام مشترک را مبنی بر لغو تحریم‌ها به امضا می‌رسانند که این در زمانی که ۱۹ هزار سانتریفیوژ ما در نسل ۲ و ۳ می‌چرخد و آب سنگین اراک بیش از ۵۵ درصد پیشرفت کرده است اینها دستاورد استقامت و پایمردی ملت ایران است.
 
ابوترابی خاطرنشان کرد: ملت ایران شایسته آن است که با اقتدا به شهدای عالیقدر و گام برداشتن در راه نورانی آنها در مسیر عزت و اقتدار و دستیابی به جایگاه برتر قدم بردارد.
 
وی در پایان تصریح کرد: ما با بال‌های نظامی، اقتصادی، فرهنگی و ... از منافع ملت ایران و امت اسلام در برابر استکبار جهانی دفاع می‌کنیم.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها