امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64350
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی ظهر امروز در جمع پیشکسوتان جبهه و جنگ در قزوین با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی ظهر امروز در جمع پیشکسوتان جبهه و جنگ در قزوین با اشاره به سفر اخیر خود به همراه کمیسیون فرهنگی به آفریقای جنوبی اظهار داشت: انقلاب آفریقای جنوبی از جمله انقلاب‌هایی بود که می‌توانست ماندگاری انقلاب خود را حفظ کند و به اذعان خود انقلابیون این کشور علت آن نیز رهبری بوده است.

وی تصریح کرد: آفریقای جنوبی با 55 میلیون نفر جمعیت که 87 درصد آن را سیاهپوستان تشکیل می‌دهند نتوانسته است انقلاب خود را پایدار نگه دارد به طوری که امروز 95 درصد از آفریقای جنوبی در اختیار 13 درصد سفید‌پوستان این کشور است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمار سرسام‌آور بیکاری در آفریقای جنوبی و همچنین 5 میلیون نفر مبتلا به ایدز در این کشور عنوان کرد: بی تردید مشکلات این کشور نشان دهنده عدم تحقق اهداف انقلاب آفریقای جنوبی است.

وی با اشاره به دیدار‌های خود با انقلابیون آفریقای جنوبی خاطرنشان کرد: انقلابیون این کشور معتقدند رهبری مقتدرانه امام خمینی (ره) عامل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران است.

وی عنوان کرد: امام خمینی (ره) با استقامت در برابر نقشه‌های دشمنان و همچنین استمرار استکبار‌ستیزی و همچنین به دنبال آن پیروی از این مهم توسط مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران را به موفقیت‌های امروزی رسانده است.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انقلابیون آفریقای جنوبی معتقدند امام خمینی (ره) توانست با قدرت دست استکبار را از کشور ایران قطع کند و متاسفانه رهبری ما در آفریقای جنوبی نتوانست به این مهم دست یابد و این موضوع عامل سرافرازی انقلاب اسلامی و شکست انقلاب آفریقای جنوبی است.

حسینی هوشیاری در برابر جنگ نرم دشمن و گام برداشتن در عرصه فرهنگی را از دل مساجد نیاز مهم جامعه امروز برشمرد و با اشاره به دیدار اخیر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با آیات عظام یادآور شد: دستگیری از مردم از مواردی است که علما بر آن تاکید فراوان دارند.

انتهای پیام/2667/غ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها