امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64361
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع نمایندگان استان مازندران طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع نمایندگان استان مازندران طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور خواستار کمک‌رسانی به مناطق برف‌زده شمالی شدند.
متن این نامه به شرح زیر است:
 جناب اقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی یران
باسلام
احتراما معروض می‌دارد خسارات ناشی از برف سنگین در غرب مازندران بعد از گذشت بیش از سه هفته هیچگونه نشانه‌ای از حمایت دولت در خصوص جبران خسارت نزد مردم نداشته است و اخبار دریافتی نیز حکایت از تصمیماتی دارد که به هیچ‌وجه قابل دفاع در مقابل حجم خسارت وارده نمی‌باشد.

ادامه این روند ضمن ارتقاء سطح بی‌اعتمادی به وعده مسئولین احتمال بروز ناهنجاری‌های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی را به همراه خواهد داشت لذا درخواست داریم دستور فرمایید در این خصوص ضمن واقع‌نگری موضوع جبران خسارت از جهت منابع مورد نظر و تسریع و تسهیل در پرداخت‌ها اقدام مناسب فوری معمول گردد.
عزت‌الله یوسفیان‌ملا
شمس‌الله شریعت‌نژاد
سیدهادی حسینی
حسین نیاز آذری
سیدرمضان شجاعی‌کیاسری
قاسم احمدی لاشکی
علی‌اکبر ناصری
علی مقیمی عبدالوحید فیاضی
مقداد نجف‌نژاد

به گزارش فارس، پیش‌تر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، از نامه نمایندگان این استان به رئیس‌جمهور خبر داده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها