امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6440
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 90
سید امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ادای تکلیف سبب شد تا لنکرانی در نخستین روز ثبت‎نام ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ادای تکلیف سبب شد تا لنکرانی در نخستین روز ثبت‎نام حضور پیدا کند اظهار کرد: امسال به عنوان سال حماسه سیاسی نام‌گذاری شده و شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی بوده و همان‌طور که برای ثبت نام در حماسه جبهه و جنگ از یکدیگر سبقت می‎گرفتیم، اکنون نیز مانند خط مقدم جبهه بر خود فرض دانستیم تا با حماسه سیاسی مانند حماسه دفاع مقدس برخورد کنیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لنکرانی برای پرشور کردن انتخابات، شفاف شدن فضای سیاسی کشور و برای پاسخ دادن به ندای ولایت پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشته است.

سخنگوی جبهه پایداری در ارتباط با با برنامه‎های باقری لنکرانی اظهار داشت: برنامه‎های وی تدوین شده که به تدریج از این برنامه رونمایی می‌شود.

قاضی‌زاده تمرکز بر محرومیت زدایی را از برنامه‌های کاندیدای جبهه پایداری عنوان و تصریح کرد: تمرکز زدایی اقتصادی، تقویت تولید ملی، توسعه زیر ساخت‌ها و فرهنگ تولید در مناطق دورافتاده و روستایی و همچنین گسترش فرهنگ جهادی بر اساس اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه کاندیدای جبهه پایداری است.

مخبر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی کاندیدای این جبهه، گفت: در حوزه فرهنگ، برنامه‎های ویژه‎ای برای تعلیم و تربیت فرهنگ عمومی بر اساس آموزه‌های دینی و روز آماده شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان کرد: حضور لنکرانی را شاید بتوان بازگشت روحیه مکتبی مانند دولت شهید رجایی و نهم با رویکرد جهادی و تواضع در مقابل مردم، دانست.

سخنگوی جبهه پایداری در مورد حمایت مردم از لنکرانی، اذعان کرد: مردم متدین، جامعه حزب‎الله و مستضعفین از چنین دولتی استقبال زیادی می‌کنند و مطمئنم که این جریان مکتبی و اعتقادی که هم در دوره شهید رجایی و هم در دولت نهم شاهد آن بودیم مورد استقبال محرومان و مستضعفان جامعه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به سوابق علمی و دانشگاهی لنکرانی افزود: به علت نخبه بودن لنکرانی و فعالیت‌های علمی در داخل و خارج از کشور، وی مورد استقبال مجامع دانشگاهی، تحقیقاتی و نخبگان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/70005/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها