امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64401
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات مجلس در مورد ...

ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات مجلس در مورد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: کار گروه‌ و اعضا و برنامه‌ها  در کمیسیون اقتصادی مجلس بعد از ابلاغ سیاسیت‌های کلی اقتصاد مقاومتی در روز یکشنبه این هفته تعریف و تشکیل شد و همین تقسیم کار و توزیع مسئولیت مهمترین قدمی بود که توانستیم در کمیسیون اقتصادی مجلس برداریم.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی مربوط به چند روز و چند ماه نیست بلکه تجربه‌ای 35 ساله است و ما بعد از گذشت این مدت به این نتیجه رسیدیم که باید خودکفا شویم، از همه منابع داخلی استفاده کنیم، سرمایه‌گذاری‌ها در نیرو انسانی بیش‌تر شود و توانایی اقتصادی در برابر مذاکره با دشمن می‌تواند در موفقیت ما مؤثرتر باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: چون برنامه اقتصاد مقاومتی دراز مدت است ما در کوتاه مدت نمی‌توان خروجی خاصی نخواهیم داشت اما با تقسیم‌ کار می‌توان کار را سریع‌تر پیش برد.

وی همچنین به لزوم بازنگری برخی از قوانین موجود در راستای اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: ما این قوانین را به زودی مورد بازنگری قرار می‌دهیم چرا که معتقدیم بسیاری از قوانین برای شرایط عادی (غیر تحریمی و تکیه به نفت) نوشته شده است و حتی بودجه‌ریزی ما نیز باید مورد بازنگری قرار بگیرد.

ندیمی اضافه کرد: مالیات، تشکیل مبارزه با کالاهای قاچاق و نظام صنفی قوانینی بود که در سال جاری در مجلس مورد تصویب قرار گرفت که در راستای اقتصاد مقاومتی بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار